Wiggles

Největší fansite web o legendární hře Wiggles

Návod – První svět 2/3

admin Únor - 20 - 2012

Tak potom co jsme se trochu pohnuli v příběhu a zjistili, o co v tomto světě půjde. Mohli bychom se pořádně zabydlet. Všechny volné wiggle pošlete kopat jeskyně. Vybudujte si menší komplex tunelů a jeskyní kam přesunete veškeré vaše budovy. Nechte si vždy ze dvě volné jeskyně, kam budete stavět nové budovy. Nenechávejte wiggle kopat přes čas. Ze začátku to nevadí, ale postupem času mu rapidně začnou klesat hodnoty pozornosti a nasycení. Takový wiggl začne stávkovat a jen tak k práci ho nedonutíte. Často se tak stává, když pošlete wiggla kopat jeskyni, tak kope tak dlouho, dokud ji nevykope celou a to i přes svůj volný čas. Proto kontrolujte tyto situace. Během této fáze hry byste měli mít první přírůstky do rodiny, tak nezapomeňte se o ně starat :) . Dobré je také vytvořit dveře a umístit je do tunelu k hippies. V průběhu hry hippies můžou chodit po vašem území a krást vaše bedny a jiné suroviny. Další pomůckou je stavět hraniční kameny v jeskyních kde rostou houby. Proč? Pokud je v jeskyni mlha tak wiggl je tam „nevidí“ a sám od sebe nejde použít tuto surovinu, když potřebuje.

Jakmile se zabydlíte v podzemí, tak nechte jednoho wiggla dál kopat váš hlavní tunel směrem dolů. Nezapomínejte tento tunel vybavit žebříkem pro rychlejší pohyb wiggla. Během kopání často narazíte na knihu. Tyto knihy dávají wigglovi, určité schopnosti a to pokaždé jiné. Knihu můžete použít stlačením Alt a kliknutím na knihu. Také můžete narazit na první nepřátele. Zezačátku na masožravé rostliny, které když odpalujete prakem tak se vám nic nestane nebo na Wukery, ti jsou velice slabí, takže i jeden wiggl je zvládne. Na boj a průzkum nových oblastí vysílejte svého wiggla, který je zaměřený na boj. Bojové zkušenosti jsou velice vzácné a je těžké je získat. Proto se snažte, aby wiggl bojovník dělal co nejméně jiných činností a nemazal si bojové zkušenosti.

Kousek pod hippies táborem je farma jednoho dědy, kterého okradli trollové o jeho křečky. Pokud mu donesete 6 křečků, tak vám dá mapu trollí pevnosti. Tento úkol začněte řešit, až budete mít postavenou farmu s křečky. Do té doby je zdlouhavé honit křečky po jeskyních. Nezapomeňte rozbít bednu u farmy! Naleznete zde Pramen mládí, který omladí vašeho starého wiggla. Další zajímavou věcí je skladiště nedaleko od farmy na pravé straně o něco níže. Jak se dostat k „pokladu“? Jednoduše! Nad touto roklí začněte kopat směrem nahoru, kde se dokopete k jezeru, které vyteče do rokle. Voda otevře v rokli dveře do skladu. Teď už jen vykopejte tunel směrem do skladu na jediném možném místě kousek napravo nad dveřmi. Až sesbíráte poklad, tak kopejte stále směrem napravo. Naleznete několik jeskyní s příšerami a nasbíráte pár bojových zkušeností. V poslední části této části návodu byste měli už jen vynaleznout farmu a začít farmařit s křečky. Postupně donášejte farmářovi křečky, aby vám dal mapu pevnosti. Pokud vaši wigglové jsou již dobře zruční vynalezte zbylé věci.

Zbytek návodu k prvnímu světu naleznete v poslední části.

 

 

 

 

 

 

Video část 1

Video část 2

Video část 3

Video část 4

Komentovat


  • RSS
  • Facebook

Hledat

Oblibene

Návod – Druhý...

Máme něco vynalezeno, další klan vybitý a už se můžeme ...

Návod – Druhý...

Už to je jen kousek od křišťálového světa. Přišel čas ...

Sada cheatů

SUROVINY qnew Stein  -   kámen qnew Gold  -   zlato qnew Kristall  -   kristal qnew Kohle  -   uhlí qnew Pilzstamm  -   ...

Wiggles-ChangeMod verze 1.0

První ze série Modu pro Vás od německých tvůrců. Co ...

Wiggles film –...

Máme tady další díl wigglovského příběhu zpracovaný od Petra Kučeráka, ...