Wiggles

Největší fansite web o legendární hře Wiggles

Příšery

admin Červen - 5 - 2012

V každém světě se objevují různé typy nestvůr, ale celým příběhem vás budou provázet trolové, kteří jsou věrní přisluhovači Fenrise. Popíšeme si teda jednotlivé druhy nepřátel.

Masožravá rostlina – S touto „nestvůrou“ se budete potkávat od úplného začátku. Dokáže ji zabít snad každý nevybavený wiggl. Neumí se pohybovat, tak pokud nechcete obdržet žádné zranění stačí stačí ho spráskat prakem.

Továrna vetřelců – Nestvůra objevující se od druhého světa. Oproti Masožravce je dost silná a jedním wigglem témeř nezničitelná. Avšak se neumí pohybovat a tak prak je proti továně vetřelců jasná volba.

Wulker – První bytost, která se pohybuje. Vyskytuje se od prvního světa a je první horším soupeřem pro vaše nevyzbrojené wiggly. Jednoho wulkera můžete zabít dvouma nevyzbrojenýma wigglama, ale wulker se často vyskytuje v tlupách v počtu dvou nebo tří.

Sirný wulker – Silnější obdoba wulkera, kterou naleznete ve druhém světě. O něco silnější, ale hlavně vyskytující se ve větším počtu. Dokonce i o něco inteligentnější než ostatní potvory. Spolu s obyčejným wulkerem dokáže lozit po zdi a často vás dlouho pronásleduje.


Krystalový pavouk – Jedna z nejsilnějších potvorm kterou podle názvu najdete v křišťálovém světě. Čast ose schvává na stěně tunelu a pak nečekaně seskoči a zaútočí na wiggla. Po zabití z něj vypadne alespoň křišťál.

Líheň – Malá ale velice rychlá příšera, kterou naleznete v posledních světech. Vyskytuje se ve větším počtu a snadno doběhne i běžícího trpaslíka. Její slabinou však je, že neumí šplhat.

Troll – Naprosto speciální a možná taky nejsilnější příšera v každém světě. V prvnich světech naleznete obyčejné trolly bez jakéhokoliv vybavení. Postupem času však je naleznete se štíty, zbrojí, šavlí či halapartnou a to už je tak nějaký wiggl nedokáže zabít. Trollové se navíc vyskytují v pevnostech ve větším počtu. Větší počet trollů se vyplatí vlákávat do vašich pastí a pak je následně jenom dorazit.

Drak a další havěť – Každý by si asi rád ve wigglech zabojoval proti drakovi nebo napráskal protivné Elfce, ale bohužel tyto bytosti vám pomáhají v příběhu a nemůžete s něma bojovat. Snad ve Wigglech 2…

Komentovat


  • RSS
  • Facebook

Hledat

Oblibene

Návod – Druhý...

Máme něco vynalezeno, další klan vybitý a už se můžeme ...

Návod – Druhý...

Už to je jen kousek od křišťálového světa. Přišel čas ...

Wiggles-ChangeMod verze 1.0

První ze série Modu pro Vás od německých tvůrců. Co ...

Aktivace konzole

Aby fungovaly cheaty musíte aktivovat konzoli následujícím způsobem. Klikněte pravým ...

Návod – Druhý...

Po delším čase jsme opět zpět s dalším dílem návodu. ...