Wiggles

Největší fansite web o legendární hře Wiggles

Návod – Druhý svět 3/3

admin Červenec - 8 - 2012

Už to je jen kousek od křišťálového světa. Přišel čas na to něco dálšího vynalézt. Samozřejmě to nás po chvilce přestane bavit a wigglové se jenom pořád množí nebo si na něco stěžují, tak je vyšleme do posledních bojů v tomto světě. Kousek nalevo od dračí jeskyně můžeme najít větší trolí pevnost. Celkově jsem objevil v druhé světě do této části dvě menší pevnůstky a tuto o něco větší. V této pevnosti se schovává 6 trolů a pouze někteří jsou dobře vybaveni takže jejich likvidace není složitá. Odměnou pro vás bude pár kousků zlata a nějaké to jídlo pro wiggly.

 

Až budeme chtít se vydat do dalšího světa projdeme titanikem až na konec do jeskyně, která nás zavede dále dolů kde prokopáme dlouhý tunel směrem dolů. Dokopete se k pár jeskyním s wulkerama a několika menším trolím pevnůstkám, pozor!zde jsou již celkem dobře vybavení trolové! Nakonec se dokopeme až k jeskyni s rozbitým mostem. Máme za úkol sehnat pár houbových nožek a nějké to železo na spravení mostu.  Zabalíme si věci, opravíme most a hurááá do dalšího světa….

 

Video 1 (Trolí pevnost, průzkum)

 
Video 2

 
Video 3

 
Video 4

 
Video 5

 
Video 6

 
Video 7

 
Video 8 – boj v trollích pevnůstkách

9 Komentaru

 1. kasko napsal:

  hele kdy uděláte ten lets play na wiggli s českým dabingem

 2. lucka napsal:

  Ahoj moc moc moc tě prosím nemohl bys udělat návod na třetí svět? Vždy se dostanu na konec a neumím dát kristaly do číší(nevím rozmístění) už sem s toho na nervy. Dáš to tu?

 3. lucka napsal:

  A ještě tě prosím jak se mám naučit s těch knížek? to mi taky furt nejde

 4. admin napsal:

  Bohužel ted mám zkoušky tak návod na 3 svět je v plánu v lednu ;-) . Český dabing je celkem dost časově náročný udělat ho od začátku :/, takže ten zatím neplánujeme.

 5. error napsal:

  To ses dál nedostal že už tady nemáš třetí a čtvrtý svět?..

 6. error napsal:

  Knihy a lektvary si trpaslíci užívají ALT+Levé tlačítko myši. Po zapnutí paprsku v místnosti s prstenem kouzel, tě už parsek nasměruje kde máš dát krystaly, třeba musíš vykopat i kratoučké tunely. Krystaly se dávají do takových modrých tyčkách(něco jako pochodně), většinou jsou v rohu. Rozmístění krystalů může být dvěma způsoby,jeden paprsek nasměruje na otevření dveří, kde za nimi je truhla s pokladem a druhý způsob nasměruje paprsek na rozmražení trpaslíků a otevření brány do dalšího světa.

 7. kubalit napsal:

  Na tomto kanálu budu točit wiggles v češtine.
  Kanál:
  http://www.youtube.com/channel/UCGeuk7wJT-lCX8dDNyAI0FQ

 8. admin napsal:

  Kubalite – jak to vypadá s tím natáčením? Nechceš se domluvit na spolupráci? :)

 9. albertdosedla@seznam.cz napsal:

  zdravím mám problém vždy když uložím něco z druhého světa tak to pak nejdee načíst sekne se to u „validate“ poradte díky (co mám dělat ? )

Komentovat


 • RSS
 • Facebook

Hledat

Oblibene

Návod – Druhý...

Máme něco vynalezeno, další klan vybitý a už se můžeme ...

Návod – Druhý...

Už to je jen kousek od křišťálového světa. Přišel čas ...

Sada cheatů

SUROVINY qnew Stein  -   kámen qnew Gold  -   zlato qnew Kristall  -   kristal qnew Kohle  -   uhlí qnew Pilzstamm  -   ...

Wiggles-ChangeMod verze 1.0

První ze série Modu pro Vás od německých tvůrců. Co ...

Wiggles film –...

Máme tady další díl wigglovského příběhu zpracovaný od Petra Kučeráka, ...