Wiggles

Největší fansite web o legendární hře Wiggles

Wiggles 2?

admin Červenec - 9 - 2012

Po rozhovoru s tvůrci se vyskytli se nové informace ohledně nového dílu této skvělé hry. Pro vás napíšu zde malou rekapitulaci nových informací.

 

1)Budou wiggles 2 ?

V momentální odbě určitě ne! Bohužel tvůrci nemají licenci na tento název a asi vůbec na hru. Licenci vlastní firma pixeltamer.net a tvůrci se už mnohokrát snažili vyjednávat, ale bezvýsledně. Dalším problémem jsou peníze. Je jasné, že na takový projekt je potřeba spousta peněz. Bohužel tvůrci nemůžou sehnat sponzora, tak jediným východiskem je server http://www.kickstarter.com/, který pomohl díky příspěvkům fanoušků rozjet už mnoho projektů. Tvůrci se však obávají, že hráčská základna už není tak veliká, aby se „složila“ na pokračování…
2)Co teda je možné?

Tvůrcí chtějí vydat speciální verzi hry, fungující na novém enginu, který zajistí plynulý a bezproblémový chod na všechn nových verzích windows. I tento projekt bude však finančně náročný a bude stát něco kolem 20 000 eur. Pro tvůrce jsou však wiggles , tak jak pro nás srdcovou záležitostí a snaží se tento projekt dotáhnout do konce.

3)Jak můžeme pomoci?

Pokud tvůrci uvidí, že komunita je stále veliká, tak máme pořád naději na další díl! Proto se připojujte na oficiální FB stránky tvůrců a pište jim svoje dotazy atd… http://www.facebook.com/SEK.Wiggles . Pokud by se tvůrcům podařilo vytvořit novou verzi Wiggles spustitelnou bezproblémů ve všech windows, tak je možnost znovu vydání v počítačových časopisech a znovu obnovení komunity hry, která by pak mohla požadovat další díl.

 

3 Komentaru

 1. kucomat napsal:

  ja to lajknem za sestrin aj bratov učet :)

 2. Blaf napsal:

  Jdu lajkovat…
  Mmch, celkem me prekvapilo, ze existuje stale funkcni fan page i po 11 letech od vydani hry (narazil jsem na ni az ted :)

 3. sipema napsal:

  Rozhodně jdu všechny vyburcovat, aby lajkovali, lajkovali, lajkovali :D

Komentovat


 • RSS
 • Facebook

Hledat

Oblibene

Návod – Druhý...

Máme něco vynalezeno, další klan vybitý a už se můžeme ...

Návod – Druhý...

Už to je jen kousek od křišťálového světa. Přišel čas ...

Sada cheatů

SUROVINY qnew Stein  -   kámen qnew Gold  -   zlato qnew Kristall  -   kristal qnew Kohle  -   uhlí qnew Pilzstamm  -   ...

Wiggles-ChangeMod verze 1.0

První ze série Modu pro Vás od německých tvůrců. Co ...

Wiggles film –...

Máme tady další díl wigglovského příběhu zpracovaný od Petra Kučeráka, ...